Film-Dizi

2020 Ocak Ayında Çıkacak Olan Netflix Dizileri Neler?

Her ay içeriklerini güncellemeye devam eden Netflix Ocak ayında da izleyicilerini yeni dizilerle buluşturacak.

Netflix kullanıcılarına sunduğu içerikleri güncellemeye devam eden bir yayın platformu olduğundan 2020 Ocak ayında çıkacak olan yeni Netflix dizileri bizim için sürpriz olmayacak.

Anne with an E 2. Sezon

anne-with-an-e-yeni-sezon

2020 Ocak ayında çıkacak diziler arasındaki 19. yüzyıl temalı bir dizi olan Anne with an A: Final sezonuyla geliyor. Yetim bir kız olan Anne amcasının ve yengesinin yanına yerleşmiştir. Fakat onların da şehre göçmesiyle birlikte yaşam şartlarıyla mücadele etmek zorunda kalmıştır. Bu süreçte çeşitli ailelerin ayak işlerini gören ve hizmetçilik yaparak geçimini sağlayan Anne bir karışıklık nedeniyle kendisini Cuthbert kardeşlerin arasında bulur. Karıştığı ortamdan hoşlanmış ve çevresindekilerin sempatisini kazanmayı başarmıştır. Sahip olduğu eşsiz zeka ve üstün hayal gücü ona bu konuda yardımcı olmuştur. Anne With An “E” 2. sezon gösterim tarihi 03 Ocak 2020.

Dracula

dracula yeni netflix dizisi 2020 ocak

Netflix’in 2020 Ocak’ta sunduğu içeriklerden bir tanesi olan Dracula 90 dakikalık bölümlerden oluşan bir mini dizi olarak geliyor. Sherlock yapımcılarının imzasını taşıyan, BBC ve Netflix’in ortak yapımı olan Dracula 1987’nin Transylvania’sında geçen gerilim dolu bir hikayeyi ele alacak. Dracula gösterim tarihi 04 Ocak 2020 olarak biliniyor.

Titans 2. Sezon

Titans 2. sezon Ocak 2020

Netflix’in en çok beklenen içeriklerinin başında olan Titans 2. Sezonuyla birlikte 10 Ocak 2020’de Netflix’de yayınlanıyor. Dick Grayson, eski dostu Batman’den farklı bir yola sapar. Çıktığı yolda karşılaştığı genç kahramanlar fazlasıyla bir akıl hocasına ihtiyaç duymaktadırlar.

S. Education

En çok izlenen Netflix dizileri arasında olan S. Education tarih 17 Ocak 2020’yi gösterdiğinde yayınlanacak. Otis çevresindeki düzeni kontrol altında tutmaya çalışırken, şehre yeni gelen çocukların meydan okumasıyla karşı karşıya kalmıştır.

Rise of Empires: Ottoman

rise of empires ottoman ocak 2020

Türkiye’de en çok dikkat çeken Netflix dizilerinden bir tanesi olacağını düşündüğümüz Rise of Empires: Ottoman Fatih Sultan Mehmet’in yükseliş dönemini ve İstanbul’u fethini ele alıyor. Dizi yabancı bir yapım olmasına karşın Tolga Tekin, Birkan Sokullu, Selim Bayraktar, Ushan Çakır, Tuba Büyüküstün, Damla Sönmez ve Cem Yiğit Üzümoğlu gibi isimlerin varlığı dikkat çekiyor.

Ragnarok

ragnarok ocak 2020 yeni netflix dizisi

Bu hikaye Norveç’in ıssız diyarlarında kurulmuş bir kasabada yaşanıyor. Sık sık şiddetli yağmurlara maruz kalan ve ılık kışlar geçiren bu kasabanın kurtarılmaya ihtiyacı vardır. Birileri en kısa süre içerisinde müdahale etmezse yeni bir Ragnarok daha yaşanacaktır. Ragnarok gösterim tarihi 31 Ocak 2020 olarak açıklandı.

 

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Emre Şevli

Hukuk Öğrencisi Yüzüklerin Efendisi başta olmak üzere Fantastik Evrenlerin ve Oyunların sıkı takipçisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı