Film-Dizi

Henry Cavill’den The Witcher 2. Sezon Hazırlıkları Başlıyor Açıklaması

Kitap, Oyun ve Dizi serilerinin tümüyle ilgi çekmeyi başaran The Witcher'ın dizisinin 2. sezon ön prodüksiyon çalışmaları başlıyor.

The Witcher’ın tüm serileri baz alındığında yakalamış olduğu başarı kayda değer. Sadece kitabı, oyunu yada dizisi başarılı değil. Bunların her birinde kapsamlı bir başarıya ulaşmış olan The Witcher’ın dizisi için açıklama yapan Henry Cavill’e göre 2. sezonun ön prodüksiyon çalışmaları başlıyor.

Netflix, kullanıcı beklentilerini fazlasıyla dikkate alan bir şirket olarak dikkat çekiyor. Aynı zamanda sürdürdüğü politikaya göre belirli bir başarı ivmesini aşmış olan yapımlarının da devamlılığını sürdürmesini istiyor. Buna örnek olarak Narcos, La Casa de Papel, Atiye vb. gibi yeni sezonlarının çekimine devam eden birçok Netflix imzalı diziyi öne sürebiliriz.

Dizinin ana karakteri olan Geralt of Rivia’yı (Rivyalı Geralt) canlandıran Henry Cavill’in resmi Instagram hesabından yaptığı açıklamalarından sonra ortaya çıkan bu bilginin yanı sıra The Witcher’ın yapımında baş sorumlu olarak dikkat çeken Lauren S. Hissrich’de dizinin 2. sezonuna ilişkin hazırlıkların sürdürüğünü gösteren bir tweet paylaşımında bulunmuştu.

The Witcher 2. Sezonu Ne Zaman Gelecek?

The Witcher dizisinin gösterime girmesiyle birlikte serinin oyunları da büyük ilgi görmüş durumda. Wither’ın takipçileri yapmış oldukları açıklamalarda yeni sezon gelene kadar oyunda vakit geçirdiklerini dile getiriyorlar. Bu bakımdan The Witcher 2. sezonun yayınlanma tarihi daha da önemli hale geliyor. The Witcher’ın 2. sezonunun hazırlıklarının başladığına ilişkin birçok noktadan resmi duyuru niteliği taşıyan birçok açıklama gelmeye devam ediyor. Ancak dizinin resmi yayın tarihine ilişkin resmi bir açıklama yapılmadı. Bu bilgi resmiyet kazandığında okurlarımızla paylaşacağız.

Daha Fazla Göster

Emre Şevli

Hukuk Öğrencisi Yüzüklerin Efendisi başta olmak üzere Fantastik Evrenlerin ve Oyunların sıkı takipçisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı