Film-Dizi

Narcos Mexico 2. Sezonu Başlıyor

Narcos Mexico 2. sezon "Kimse Dokunulmaz Değildir" sloganıyla birlikte geliyor.

Narcos Mexico 2. sezon tanıtımının Netflix resmi Youtube hesabında “Kimse Dokunulmaz Değildir” sloganıyla birlikte yayınlanmasının ardından Narcos Mexico 2. sezonu ne zaman başlıyor sorusu cevaplandı. Netflix’in en popüler dizilerinden bir tanesi olan Narcos Mexico’nun merakla beklenen 2. sezonu 13 Şubat 2020 tarihinde yayında.

Narcos Mexico Dizisinin Konusu Nedir?

Netflix’in Narcos Mexico dizisi, Meksika ve çevresinde boy gösteren kanlı uyuşturucu savaşlarının kökenine inerek tüm hikayeyi neredeyse en başından ele alıyor. Dizi izleyiciyi Guadalajara Karteli’nin büyümesi ve bu süreçte kartelin yükselişine bağlı olarak ortaya çıkan diğer hikayelerle buluşturuyor. Meksika’da 1980’lerde alevlenen uyuşturucu savaşının temeline odaklanan bu dizide, ana karakterimiz olan Felix Gallardo, Guadalajara Kartelinin yükselişini görmüş ve bu imparatorluğun daha iyisini kurmak üzere bağlantılarını aynı çatı altında toplar.

Dizinin ilk sezonu Felix Gallardo’nun kendisine karşı oynanan oyunu bozması ve onu öldürmek isteyenleri masada ortadan kaldırmasıyla birlikte bitmişti. Narcos Mexico 2. sezonunda ise bu kanlı masadan kalktıktan sonrasında yaşananlar anlatılacak.

Narcos Mexico’nun 2. Sezon Başrol Oyuncuları Kimler?

Narcos Mexico 2. sezonuyla ilgili en merak edilen konulardan bir tanesi olarak ilk sezonun başrolü olan Diego Luna’nın yeni sezonda diziye devam edip etmeyeceğiydi. Felix Gallardo’yu canlandıran Diego Luna 2. sezonda da rol almaya devam edecek. Bu sezonda ona yardım edecek diğer başrolse Scoot McNairy olarak açıklandı. Scoot McNairy ismini öncesinde; Godless, Halt and Catch Fire ve True Dedective gibi gündeme damga vurmayı başaran dizilerde görmüştük.

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Emre Şevli

Hukuk Öğrencisi Yüzüklerin Efendisi başta olmak üzere Fantastik Evrenlerin ve Oyunların sıkı takipçisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı