PC

Sundered: Eldritch Edition Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Epic Store'un düzenli olarak kullanıcılarına sunmaya devam ettiği ücretsiz oyunlara bir yenisi daha eklendi.

Epic Store, kullanıcılarını artırmak için düzenli bir şekilde ücretsiz oyun dağıtma politikasını sürdürmeye devam ediyor. Bu sefer Epic Store üyeliğinizle ücretsiz olarak elde edeceğiniz oyunun ismi Sundered®: Eldritch Edition oldu. Oyun ilgili kampanya dahilinde ücretsiz olmasaydı sahip olmak için 32 TL tutarındaki ücretini ödemeniz gerekiyordu.

Sundered®: Eldritch Edition Sistem Gereksinimleri Nedir?

Bu oyunu çalıştırmak için sahip olmanız gereken minimum sistem özellikleri Windows 7 64 bit işletim sistemi, 1.8 GHz işlemci, 256MB – DirectX uyumlu grafik kartı, 4GB RAM ve 3GB yerel depolama alanı.

Sundered®: Eldritch Edition Epic Store’dan Ücretsiz Olarak Nasıl Alınır?

Öncelikle Epic Store üyesi olmak için hesap kaydı yaptırmanız gerekiyor. Bu sitede yeni bir hesap açmak tamamen ücretsiz ve kredi kartı bilgilerinin girilmesi istenmiyor. Ücretsiz oyunlar menüsüne girerek yada arama kısmına oyunun adını yazarak Sundered®: Eldritch Edition isimli oyuna ulaşabilirsiniz. Oyunun mağazadaki sayfasına ulaştıktan sonra, hesaba ekle butonuna tıklayarak bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Oyun 09.01.2020 tarihinde ücretsiz oldu. Bu tarihten itibaren oyunu elde etmek için toplamda 7 gün süreniz var.

Sundered®: Eldritch Edition Oyununun Hikayesi Nedir?

Öncelikle oyundaki macera dolu çeşitli görevlerin doğaüstü bir dünyada geçtiğine yer verelim. Oyunda Eshe isimli ana karakterin maceralarına tanık oluyoruz. Eshe gezgin bir ruha sahip. Ancak yanlış yerlerde dolanmış olsa gerek ki çeşitli birçok türde tehlikeli varlığın bulunduğu bir evrene kapatılmış durumda. Üstelik bu dünya hep aynı kalmıyor. Sürekli olarak değişim geçiren bir yapıya sahip. Her macerada yeni bir dünyaya girdiğiniz, dolayısıyla farklı bir oyuna başladığınız hissine kapılıyorsunuz.

 

 

Etiketler
Daha Fazla Göster

Emre Şevli

Hukuk Öğrencisi Yüzüklerin Efendisi başta olmak üzere Fantastik Evrenlerin ve Oyunların sıkı takipçisi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı